PRP Destekli Saç Ekimi


PRP ( Platelet Rich Plasma ) Saç Ekimi Nedir?

PRP ( Platelet Rich Plasma ) Sizden alınacak 10 ml kan örneği ile trombosit ve Growth hormondan zengin bir plazma elde edilir. Elde edilen bu plazma zayıflamış saç köklerinin diplerine enjekte edilerek saçarın daha güçlü çıkmasını sağlar ve dökülme hızını %96 oranında azaltır. İncelmiş ve zayıflamış saç köklerini besleyerek uzun süre dökülmesini önler.  Saç ekimi ile birlikte PRP uygulandığında iyileşme süresi ve yeni saç çıkışı hızlanır.

PRP uygulaması tamamen organik bir yöntem olduğu için seans sınırlaması olmadan istediğiniz kadar yaparak saçlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Aynı işlem Sakal Ekiminde de uygulanmaktadır. Adım Adım Saç Ekim Prosedürü Saç transferi operasyonu üç aşamalı bir süreçtir. Greftlerin Alınması İki kulak arasındaki dökülmeme özelliğine sahip saç köklerinin mikro motor yardımı ile tek tek alınması. Kanal Açılması Saçsız alana saç köklerinin ekilmesi için uygun yön, sıklık ve açılarla greftlere özel deliklerin açılması Greftlerin Yerleştirilmesi Saçsız yada az saçlı bölgeye açılan kanallara saç köklerinin nakledilmesi işlemidir.   Saç Ekimi Kişiye Özeldir Dağılım : Saç köklerinin ihtiyaç duyulan saçsız veya az saçlı alana göre dağılımını yapmak. Sıklık :Kişiye özgü greft hesaplanarak saç yoğunluğunu maksimum seviyeye ulaştırmak. Yön : Açılan kanalların yönlerini anatomik yapıya uygun bir şekilde açmak Açı : Doğru açıyı kullanarak doğal bir görüntü vermek
PRP Destekli Saç Ekimi hakkında bilgi almak için bizi arayın:

+90 553 029 4568İletişim

İletişim Formumuzu doldurun, Saç Ekimi danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir
Bizimle iletişme geçin


Mutlu Hastalarımızın Söyledikleri


İşlemi yaptırmadan önce ağrım acım olacak mı, normal hayatıma nasıl devam edeceğim, saç ekildiği belli olacak mı diye bir sürü korkum ve sorum vardı. Çok şanslıyım ki bu kadar profesyonel bir yere denk geldim. O kadar stres yaptığım işlemi güle oynaya atlattım diyebilirim. Tüm Avicenna Saç Ekim ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan H.

- 10 Mayıs 2016

Saç Ekim konusu hakkında yüzlerce makale okuyup araştırmalar yaptım fakat bir türlü ilk adımı atamamıştım. İstanbul’dan bir arkadaşım 4 ay önce İstanbul da Avicenna Saç Ekim Merkezinde; saç ekimi yaptırdığını ve sonuçlardan çok memnun olduğunu belirtti. Avicenna saç ekim ekibinin sonuçlarını görünce İstanbul’da merkezlerinde ziyarete gittim ve şimdi daha sağlıklı saçlarım var; teşekkürler.

Mustafa D.

- 28 Ekim 2016

Almanya’da yaşıyorum ve Avrupa’da saç ekim ücretleri çok uçuk fiyatlarda İnternet üzerinden Avicenna Saç Ekim ekibi ile temas kurdum ve saçlarıma tek seansta 8000 greft nakil yapıldı. Sonuçlardan ve ücretlerden çok memnunum. Teşekkürler Avicenna Saç Ekim ekibi .

Ayhan Y.

- 12 Aralık 2016