Kaş Ekimi


Kaş ekimi Nedir?

Türkiye’de ve Dünyada uygulanan FUE saç ekim (Follicular Unit Extraction), saçı alırken ve alınan saçı ekerken doğal sonuçlar üreten işlemdir. FUE ile tüm saç ekimi işlemlerinde olduğu gibi saçlı bölgeden tek tek alınan canlı saç köklerinin; yine tek tek başın saçsız bölgesine transferinin gerçekleştirilmesi işlemidir.

Kaş ekimi nasıl bir uygulamadır?
Kaş ekiminin tıbben bir zararı ve yan etkisi görülmemektedir. Kaş ekimi ense bölgesindeki saç tellerinin alınarak, kaş bölgesine uzman plastik cerrahlar tarafından gerekli acılar verilerek fue tekniği ile transfer edilmesi işlemidir.

Kaş ekimini kimler yaptırabilir?
Cinsiyet fark etmeksizin herkes kaş ekimi yaptırabilir. Şekil bozukluğundan, seyrek kaşlarından, rahatsız olan, kaşlarını beğenmeyen herkes için kaş ekimi yaptırabilir. Ense bölgesinde tekli saç telleri olan herkes kaş ekimi yaptırabilir. Kadınlarda kaş aldırma işleminden dolayı oluşan boşlukları kaş ekimiyle giderilmektedir.

Kaş ekiminin detayları

Kaş ekimi işlemi lokal anestezi uygulanarak; ense bölgesinden alınan kökler kaş olmayan bölgelere Fue tekniği ve mikromotorla ekilir. Bu işlem sonrasında yeni köklerin sağlıklı çıkması için hastanın dış etkenlerden gereklidir. 7 gün içinde kabuklaşıp dökülen ekilmiş kaş kökleri genellikle 3 ay sonunda çıkmaya başlamış olacaktır. Kaş ekim başarı oranları çok yüksek bir uygulamadır.

Kaş ekimi ücretleri
Kaş ekimi ücretleri kaşlara ekilen kök sayısına göre belirlendiği için kişinin kaşlarındaki boşluk alanlara göre değişmektedir. Uygun fiyatlar için bizimle irtibata geçin.
FUE Saç Ekimi hakkında bilgi almak için bizi arayın:

+90 553 029 4568İletişim

İletişim Formumuzu doldurun, Saç Ekimi danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir
Bizimle iletişme geçin


Mutlu Hastalarımızın Söyledikleri


İşlemi yaptırmadan önce ağrım acım olacak mı, normal hayatıma nasıl devam edeceğim, saç ekildiği belli olacak mı diye bir sürü korkum ve sorum vardı. Çok şanslıyım ki bu kadar profesyonel bir yere denk geldim. O kadar stres yaptığım işlemi güle oynaya atlattım diyebilirim. Tüm Avicenna Saç Ekim ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan H.

- 10 Mayıs 2016

Saç Ekim konusu hakkında yüzlerce makale okuyup araştırmalar yaptım fakat bir türlü ilk adımı atamamıştım. İstanbul’dan bir arkadaşım 4 ay önce İstanbul da Avicenna Saç Ekim Merkezinde; saç ekimi yaptırdığını ve sonuçlardan çok memnun olduğunu belirtti. Avicenna saç ekim ekibinin sonuçlarını görünce İstanbul’da merkezlerinde ziyarete gittim ve şimdi daha sağlıklı saçlarım var; teşekkürler.

Mustafa D.

- 28 Ekim 2016

Almanya’da yaşıyorum ve Avrupa’da saç ekim ücretleri çok uçuk fiyatlarda İnternet üzerinden Avicenna Saç Ekim ekibi ile temas kurdum ve saçlarıma tek seansta 8000 greft nakil yapıldı. Sonuçlardan ve ücretlerden çok memnunum. Teşekkürler Avicenna Saç Ekim ekibi .

Ayhan Y.

- 12 Aralık 2016