FUE Sakal Ekimi


FUE Sakal Ekimi Nedir?

Sakal son yıllarda moda camiasında erkeklerin en çok kullandığı,stil belirleyicilerinden biri. Bir çok ünlü marka, katalog çekimlerinde sakallı modeller kullanırken ülkemizde ve dünyada ekran karşısına çıkan aktörleri’ de sakallı görmek mümkün.

Karizmatik erkeklerin vazgeçilmezlerinden olan sakallar sofistike ve entelektüel duruşu da beraberinde getiriyor. Sakal, erkek dünyasında o kadar popüler olmuş ki sadece sakallı erkek fotoğraflarının olduğu siteler bile var!

SAKAL ve BIYIK EKİMİ NASIL YAPILIR?

Sakal ve bıyık sorunu olan erkekler iki kulak arasında kalan saçları FUE sakal ekimi yöntemi ile tek tek alınarak sakalsız ve bıyıksız alanlara nakletmek sureti ile gerçekleştirilir. Saç ekimin’ den farklı bir operasyondur. Sakal ve bıyık ekiminde açılan kanallar daha yatık olduğundan açıları ve yönü iyi ayarlanmalıdır. 7-8 ay sonra sürecini tamamlayan sakallarınızı traş edebilir ya da uzatabilirsiniz.
FUE Sakal Ekimi hakkında bilgi almak için bizi arayın:

+90 553 029 4568İletişim

İletişim Formumuzu doldurun, Saç Ekimi danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir
Bizimle iletişme geçin


Mutlu Hastalarımızın Söyledikleri


İşlemi yaptırmadan önce ağrım acım olacak mı, normal hayatıma nasıl devam edeceğim, saç ekildiği belli olacak mı diye bir sürü korkum ve sorum vardı. Çok şanslıyım ki bu kadar profesyonel bir yere denk geldim. O kadar stres yaptığım işlemi güle oynaya atlattım diyebilirim. Tüm Avicenna Saç Ekim ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hasan H.

- 10 Mayıs 2016

Saç Ekim konusu hakkında yüzlerce makale okuyup araştırmalar yaptım fakat bir türlü ilk adımı atamamıştım. İstanbul’dan bir arkadaşım 4 ay önce İstanbul da Avicenna Saç Ekim Merkezinde; saç ekimi yaptırdığını ve sonuçlardan çok memnun olduğunu belirtti . Avicenna saç ekim ekibinin sonuçlarını görünce İstanbul’da merkezlerinde ziyarete gittim ve şimdi daha sağlıklı saçlarım var; teşekkürler.

Mustafa D.

- 28 Ekim 2016

Almanya’da yaşıyorum ve Avrupa’ da saç ekim ücretleri çok uçuk fiyatlarda İnternet üzerinden Avicenna Saç Ekim ekibi ile temas kurdum ve saçlarıma tek seansta 8000 greft nakil yapıldı. Sonuçlardan ve ücretlerden çok memnunum. Teşekkürler Avicenna Saç Ekim ekibi .

Ayhan Y.

- 12 Aralık 2016